לוח מודעות יינות חדשים פרסם מודעה חדשה

חדש משקד: קיאנטי כשר של וילה ג'ובאני ויינות ישראליים חדשים של דרך ארץ במחיר שווה לכל נפש

מאת עומר הרפז, אורנה בן חיים יחסי ציבור ותקשורת | 01/07/2020

חדש משקד:
קיאנטי כשר של וילה ג'ובאני
ויינות ישראליים חדשים של דרך ארץ במחיר שווה לכל נפש
דרך ארץ גוורצטרמינר ודרך ארץ שרדונה

וילה ג'ובאני קיאנטי כשר
וילה ג'ובאני הוא קיאנטי אופייני המגיע מאזור טוסקנה באיטליה. עטיפת חלקו התחתון של הבקבוק בקש שימשה בעבר הרחוק לייצוב הבקבוק בעל התחתית הכדורית וכדי להגן עליו בזמן ההובלה. כיום זוהי מסורת שאופיינית ליינות קיאנטי.
הוא מהנה מאוד ומאוזן, בעל גוף בינוני ועידון רב לצד פירותיות מודגשת. מושלם עם מאכלים איטלקיים כמו פיצות משובחות, פסטות, אנטי פסטי ועוד.
היין מורכב מענבי סנג'יובזה, המגיעים מאזור טוסקנה באיטליה.
מחיר: 65 ₪

דרך ארץ
יינות ארץ ישראל נודעים באיכותם כבר מהעת העתיקה. גם כיום נטועים ברחבי הארץ כרמים איכותיים. שאיפת יוצרי סדרת "דרך ארץ" הינה ליצור יינות אשר נותנים תמורה נהדרת בכל לגימה. היינות בסדרה מיוצרים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומבוססים על ענבים ממגוון אזורי הגידול בישראל, כל זן מאזור הגידול האידיאלי שלו. יינות "דרך ארץ" מיוצרים עבור חברת שקד על פי דרישות מחמירות ותחת בקרת איכות קפדנית לאורך כל שלבי הייצור. היינות בעלי אופי פירותי, צעיר ורענן והם מאוזנים ומוכנים לשתייה.

דרך ארץ שרדונה
שרדונה צעיר ומהנה בעל מאפייני פרי הדר טרי ורענן. יין לבן כייפי, מאוזן ולא מחייב שמתאים לכל אירוע ולכל ארוחה. כמו יתר היינות בסדרה גם הדרך ארץ שרדונה מספק תמורה נהדרת למחירו הנוח.
תהליך ייצור: תסיסה קרה במיכלי נירוסטה לשמירה על אופי צעיר ורענן
מחיר: 29 ₪

דרך ארץ גוורצטרמינר
יין חצי יבש ארומאטי, פירותי ורענן בעל ירקרק בהיר וצעיר. ליין ניחוחות ארומטיים של פירות טרופיים עם טעם עשיר ומתיקות עדינה ומאוזנת היטב.
תהליך ייצור: הענבים נבצרו בלילה ולאחר השריה קצרה וסחיטה עדינה תססו במיכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורה במטרה לשמר את הרעננות והפירותיות.
מחיר: 29 ₪מודעות אחרונות בנושא: