לוח מודעות כללי פרסם מודעה חדשה

'יקבי כרמל' זכו בשבע מדליות בתחרות המוערכת Best Value 2020: מדליית זהב, 3 מדליות כסף ו-3 מדליות ארד.

מאת יחסי ציבור יקבי כרמל | 24/03/2020

גאווה ליינות יקבי כרמל!

קברנה שיראז אזורית 2016 של יקבי כרמל זכה במדליית זהב בתחרות Best Value 2020
'יקבי כרמל' זכו בשבע מדליות בתחרות המוערכת Best Value 2020:
מדליית זהב, 3 מדליות כסף ו-3 מדליות ארד.

השנה נשלחו לתחרות 151 יינות ישראלים שמחירם נע בין 25 ₪ ל-79 ₪, אשר נבדקו בטעימה עיוורת על-ידי צוות של 20 שופטים שכלל סומליירים, ייננים וטועמים מקצועיים.
במסגרת התחרות זכה קברנה סוביניון שיראז 2016, מההסדרה האזורית, של יקבי כרמל במדליית זהב בקטגוריית בלנד מבוסס קברנה עד 79 ₪.
הסדרה האזורית הינה סדרה ייחודית של יינות משובחים המייצגים את מיטב אזורי הכרמים של ישראל. יינות הסדרה מופקים מזני ענבים קלאסיים הנבצרים בכרמים מצטיינים מאזורי היין השונים. היינות מטופלים במסירות, במקצוענות ובדייקנות, על מנת להביא לידי ביטוי את האיכות והאופי המיוחדים לזני הענבים ואזורי הגידול.
כרמל קברנה סוביניון שירז, הסדרה האזורית 2016 – יין אדום יבש, שהופק מענבי קברנה סוביניון ושיראז מאזור הגליל העליון. לאחר תסיסה והשריה על הקליפות, התבגר היין בחביות עץ אלון צרפתי במשך 12 חודשים.
יפתח פרץ, היינן הראשי של יקבי כרמל, אומר: "התחרות של המגזין Best Value נחשבת ליוקרתית וחשובה ואנו גאים ומתרגשים מהזכיות במדליות ובראשן קברנה סוביניון – שיראז 2016 של הסדרה האזורית. הזכייה מצטרפת לזכיות נוספות שלנו בחודשים האחרונים, שכולן בזכות הצוותים המסורים של היקב, שעומדים מאחורי הכנת היינות. בהזדמנות זו אני רוצה להביע את תודתי והערכתי לחקלאים, לכורמים ולצוות הייננים שעובדים במקצועיות ובמסירות ללא פשרות גם בימים אלה."
זכיות נוספות של יקבי כרמל בתחרות BEST VALUE 2020
• שרדונה, סדרת PRIVATE COLLECTION 2019 – מדליית כסף
• מרלו, סדרת PRIVATE COLLECTION, 2018 – מדליית כסף
• אמרלד ריזלינג קולומברד, סדרת SELECTED, 2018 -מדליית כסף
• גוורצטרמינר, הסדרה האזורית, 2018 – מדליית ארד
• סוביניון בלאן, סדרת PRIVATE COLLECTION, 2019 – מדליית ארד
• מרלו, סדרת SELECTED, 2018 – מדליית ארד

אודות יקבי כרמל
יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, 138 שנים מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 משפחות כורמים, ועיקר פעילותם היא מתוך היקב המרכזי וההיסטורי בזיכרון יעקב. כמו כן, יקבי כרמל הנם הבעלים של יקב יתיר בתל ערד.
היקב הגדול והמוביל של המדינה, שממשיך להשתדרג ולעבור מהפך בעשורים האחרונים, מייצר כיום יינות בסדרות שונות, מיינות שולחנים מיינסטרים ועד ליינות סופר פרמיום, המייצגים את אזורי היין הטובים בישראל וזוכים להצלחות מקומיות ובינלאומיות רבות, ולפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו.

צילום: אייל קרןמודעות אחרונות בנושא: