לוח מודעות כללי פרסם מודעה חדשה

לרגל חודש המודעות לסרטן השד, ממשיך יקב רקנאטי במסע תמיכה בנשים מתמודדות עם סרטן השד ובהעלאת המודעות לאבחון מוקדם

מאת עומר הרפז, אורנה בן חיים יחסי ציבור ותקשורת | 22/09/2021

#גמאני_מרימה_כוס_לַחַיִּים

לרגל חודש המודעות לסרטן השד, ממשיך יקב רקנאטי במסע תמיכה בנשים מתמודדות עם סרטן השד ובהעלאת המודעות לאבחון מוקדם

במהלך החודש יימכרו כל יינות היקב כשהם עטופים בחבק ורוד ו-5% מהרווחים על מכירתם יעברו לקבוצת "גמאני" התומכת בנשים חולות בסרטן השד

זהו שיאו של שיתוף פעולה מתמשך ותמיכה בפרויקטים שונים של העמותה

לרגל חודש המודעות לסרטן השד, שיחול בחודש אוקטובר, גם השנה נרתם יקב רקנאטי לתמוך בהעלאת המודעות לגילוי מוקדם ולתמיכה בנשים המתמודדות עם המחלה, ולסייע לעמותת גמאני – העמותה הישראלית לסרטנים נשיים, אשר מלווה יום יום, ובהתנדבות מלאה, נשים חולות ומחלימות.

במהלך החודש כולו, כל יינות היקב, הנמכרים בחנויות ובמסעדות, ייעטפו בחבק ורוד ועליו הכיתוב #גמאני_מרימה_כוס_לַחַיִּים. 5 אחוז מרווחי מכירת היינות במהלך חודש אוקטובר יועברו תרומה לעמותה.

בנוסף, וכחלק ממהלך כולל של החברות המובילות במשק, גם תמונת הנושא של היקב ברשתות החברתיות תוחלף לגווני ורוד, כדי להעלות את המודעות לגילוי מוקדם של סרטן.

ליאת משען, מנהלת השיווק של יקב רקנאטי: "אנו גאים להמשיך בשיתוף הפעולה המרגש והעוצמתי עם עמותת "גמאני", אשר לא מסתכם רק בהעברת תרומה כספית אלא תמיכה בתפיסת עולם כוללת של אופטימיות, חשיבה חיובית ואמונה בחיים, שהם מיסודות הקבוצה ולפיכך גם החסות של היקב ניתנת לחוויות מעצימות כמו הפקת האופנה אותה ליווינו באופן צמוד ותמכנו בה ומיזמי תוכן מעצימים נוספים הצפויים בהמשך".

יפית אלפרסון אלמליח ושרית צאיג מנהלות גמאני-העמותה הישראלית לסרטנים נשיים: מה שמוביל אותנו לאורך כל הדרך זו הקהילתיות המחבקת, האופטימיות והתשוקה לחיים.

אנו שמחות שמצאנו שותפים לדרכנו זו ומתרגשות להמשיך בשיתוף הפעולה עם יקב רקנאטי שמאמינים גם הם באופטימיות, חשיבה חיובית ואמונה בחיים ומלווים אותנו בחיבוק ושותפות בחשיבות העלאת המודעות.

גילוי מוקדם מציל חיים זו לא קלישאה – אל תתלבטי, תבדקי!!!מודעות אחרונות בנושא: