לוח מודעות אירוע יין פרסם מודעה חדשה

רשת מלונות דן משיקה את "מועדון חובבי היין"

מאת איתן אטיאס, רן רהב תקשורת ויחסי ציבור | 06/03/2018

מועדון חובבי היין של מלונות דן, אשר יופעל במלון דן אכדיה הרצליה, יציע לחבריו לאורך השנה אירועי יין, הרצאות מקצועיות, פגישות עם ייננים, ערבי טעימה מודרכת ועוד

מועדון חובבי היין של מלונות דן ייצא לדרך במפגש ראשון בסדרה הכולל הרצאה של מומחה היין אדם מונטיפיורי על "4 המהפכים שעבר היין הישראלי" לצד טעימות יין ישראלי משובח

המפגש הראשון של מועדון חובבי היין של מלונות דן יתקיים ביום חמישי ה-22/3/18 בשעה 20:00 במלון דן אכדיה הרצליה

רשת מלונות דן, ששמה לה למטרה לקדם את עולם היין הישראלי, משיקה את "מועדון חובבי היין".

מועדון חובבי היין של מלונות דן, אשר יופעל במלון דן אכדיה הרצליה, יציע לחבריו לאורך השנה אירועי יין, הרצאות מקצועיות, פגישות עם ייננים, ערבי טעימה מודרכת ועוד.

מועדון חובבי היין של מלונות דן ייצא לדרך במפגש ראשון בסדרה הכולל הרצאה של העיתונאי ומומחה היין אדם מונטיפיורי על "4 המהפכים שעבר היין הישראלי" לצד טעימות יין ישראלי משובח ומנות פתיחה.

בין היינות לטעימה שיוצעו לטעימה במפגש: C בלאן של יקב קסטל, בלאן דה בלאן ירדן, גוורצטרימינר טפרברג, שיראז כרם קאיומי יקבי כרמל, קריניאן פרא רקאנטי, קברנה סוביניון רזרב פלם ויער יתיר.

המפגש הראשון של מועדון חובבי היין של מלונות דן יתקיים ביום חמישי ה-22/3/18 בשעה 20:00 במלון דן אכדיה הרצליה.

עם הצלחתו של בר היין המלון "המלך דוד" ירושלים שזכה לאחרונה זכה בפרס 'תפריט היין הישראלי הטוב ביותר' בתחרות פרסי היין RESTAURANTS WINE AWARDS בתערוכת "סומלייה" 2018 הוחלט לאחרונה, ברשת מלונות דן, להקים ברי יין נוספים במטרה לקדם את עולם היין הישראלי במלונות דן, בהובלתו של חיים שפיגל, ראש אגף מזון ומשקאות של הרשת.

בר היין הראשון מבניהם נפתח כבר לפני 3 חודשים במלון דן אכדיה כשבהמשך מלונות דן מתכננת להקים ברי יין נוספים במלונות הרשת.

קרדיט צילום: דניאל לילהמודעות אחרונות בנושא: