לוח מודעות אירוע יין פרסם מודעה חדשה

5/8 חגיגות טו באב עם וובינר של יקב לה פורה בלאנש – טעימת און ליין עם היינן בלווי ערכת דוגמיות

מאת אורלי סגל יחסי ציבור | 08/07/2020

הדור הבא של חווית צריכת יין – טעימת און ליין עם היינן בלווי ערכת דוגמיות שכמוהה לא ראיתם. וגם.. הצצה ראשונית למרכז המבקרים החדש.

5/8 חגיגות טו באב עם וובינר של יקב לה פורה בלאנש

יקב לה פורה בלאנש לא מפסיק לחדש ולרגש והפעם שידור וובינר של היינן ברונו דרמון לטעימה שידור ישיר ואינטראקטיבי עם חובבי היין שיצטרפו לטעימה.

איך זה עובד
בחג האוהבים, טוב אב, ה 5/8 בשעה 20:30 יתחיל שידור וובינר עם היינן ברונו דרמון. השידור יכלול גם קטעים מצולמים מהכרמים, היקב ומרכז המבקרים החדש שהיקב עומד להשיק בקרוב. בטעימה יארח ברונו גם הסומלייה אפי כוץ לטעימה משותפת.

לקוחות וחובבי יין שירשמו לטעימה יקבלו לביתם ערכת טעימות ויוכלו לטעום את היינות יחד עם היינו ברונו דרמון ואורחיו. בסיום הטעימה יוכלו הגולשים גם לשאול שאלות ולנהל שיח בנושא היינות והיקב.

ערכת הטעימות
ערכת הטעימות כוללת חמישה בקבוקים בגודל של 20 cc של היינות:
לה פורה בלאנש תלפיות לבן, 2018
לה פורה בלאנש תלפיות אדום, 2017
לה פורה בלאנש דביר פינו נואר, 2017
לה פורה בלאנש דביר קש"מ, 2017
לה פורה בלאנש דביר בקרנה 2017

מחיר חווית הוובינר, הערכה ומשלוח עד הבית הינו 130₪ לערכת טעימה ו- 250 ₪ לשני ערכות טעימה. ויש גם אופציה לערכה בגודל אמיתי. מי שיעדיף לקבל את היינות בגודל אמיתי יוכל לרכוש את חווית הוובינר, הבקבוקים והמשלוח במחיר 389 ₪, כך תוכלו גם להזמין חברים לטעימה או לערוך אותה יחד עם המשפחה.

אל היינות תצורף חוברת מעוצבת הכוללת פירוט על כל אחד מיינות יקב לה פורה בלאנש שישתתף בטעימה וקופון הנחה לרכישה הבאה בחנות האון ליין של יקב לה פורה בלאנש.

וובינרים נוספים
הוובינר הראשון מתוכנן ל 5/8 אבל ביקב לה פורה בלאנש כבר מתכננים לבצע לפחות 2 וובינרים מדי חודש. פרסומים על מועדי הוובינרים הנוספים יעלו באתר ובסושיאל של יקב לה פורה בלאנש.

הרשמה לוובינר היין החדשנית ניתן לבצע באתר היקב:
www.lfbwinery.comמודעות אחרונות בנושא: