לוח מודעות אירוע יין פרסם מודעה חדשה

6-1 בדצמבר: שבוע היין של אילת

מאת עומר, אורנה בן חיים | 01/12/2019

20 יקבים מרחבי הארץ, גדולים וקטנים, ידרימו לאילת לשבוע של אירועים שכולם אהבה ליין טוב ולקולינריה איכותית, בהשתתפות מסעדות העיר, בתי מלון, חנויות יין וסופרמרקטים.

לשבוע היין של אילת, שמתקיים ביוזמת "יינות אילת" בשיתוף תאגיד התיירות אילת, יגיעו נציגי היקבים כרמל, רמת הגולן, הרי גליל, רקנאטי, טפרברג, ברקן, תבור, קדש ברנע, פלטר, מטר, טוליפ, מאיה, פלם, סוסון ים, קסטל, בת שלמה ודלתון ואף היינות המיובאים של חברת שקד ויציגו את יינותיהם בשלל אירועי השבוע ובסדרת מבצעים והטבות על קניית והזמנת יין במסעדות, בתי מלון וחנויות המשקאות בעיר. האירועים יתקיימו בין התאריכים 1-6 בדצמבר.

אירוע הדגל של השבוע יהיה מסיבת רחוב ענקית ומדליקה, עם דוכני יין ואוכל, תצוגת אופנה צבעונית ו- 42 מוזיקאים שיעלו על הבמה בזה אחר זה בהרכבים שונים וינגנו מוזיקת Woodstock winery.

בין האירועים הנוספים שיתקיימו:
3.12 – ערב גבינות ויין עם מוסיקה חיה מול הים בחוף ציון
4.12 – סומלייה הזהב – 5 מסעדות מובילות – לה קוצ'ינה, פסטורי, פאגו פאגו, המפלט האחרון והמחבוא של אדי יארחו סומליירים לערב של יין וקולינריה משובחת
4-5.12 – אירוע פופ אפ בוטיקי – גינת היין הקסומה של "יינות אילת" תיפתח לקהל ותציע תפריט מאכלים מיוחד, תפריט יינות מרענן ומוזיקה חיה.מודעות אחרונות בנושא: