לוח מודעות כללי פרסם מודעה חדשה

ZER4U פותחת לראשונה חנות יין "BLEND BY ZER4U"

מאת ענת בר לב יוניצמן, רן רהב תקשורת ויחסי ציבור | 08/09/2020

ZER4U פותחת לראשונה חנות יין "BLEND BY ZER4U"

רגע לפני ראש השנה פותחת רשת ZER4U חנות יין
לראשונה בכל סניפי הרשת וכמובן דרך האתר ניתן יהיה לרכוש יינות בוטיק ישראליים איכותיים בהזמנה באינטרנט משלוח היינות יוכל להגיע לבית הלקוח תוך שלוש שעות בלבד. היקף המהלך 2 מיליון ₪

לדברי יוסי כהן, מנכ"ל ZER4U : "ZER4U מרחיבה את סל המוצרים ופותחת חנות יין כחלק ממהלך אסטרטגי, התומך בתעשייה ישראלית ליינות בוטיק איכותיים. במיוחד בתקופה זו, כשאנשים יוצאים פחות ונוסעים פחות יש עלייה בביקוש של יינות לצריכה עצמית בבית. את היינות ניתן יהיה לרכוש בסניפים שלנו וכמובן דרך האתר. ההתמקדות שלנו ביינות ישראליים של יקבים בארץ באה על מנת להנגיש ללקוח יקבים ישראליים, שלא נופלים באיכותם מהיינות בחו"ל, וזאת לצריכה עצמית הביתה לאירוח או אירוע. כמובן שזה בא בנוסף, למשלוח המתנות המסורתי של מארז או בקבוק יין עם זר פרחים. משלוח היינות יוכל להגיע לכל נקודה בארץ תוך שלוש שעות בלבד והיינות יימכרו במחיר זהה למחיר היצרן."

בחנות היין של ZER4U ניתן יהיה להשיג ממיטב יינות הבוטיק הישראליים. 16 יקבי בוטיק קטנים ואיכותיים, שלרוב לא ניתן היה למצוא במדפים של רשתות השיווק, כמו: יקב טפרברג שבקיבוץ צרעה, יקב שור הירושלמי, יקב דלתא בגליל העליון, יקב כישור בגליל המערבי, יקב שטרן בקיבוץ תובל, יקב פסגות הרי הבנימין, יקב שילה שבהרי יהודה, יקב טורא בישוב רחלים, יקב תניא ועוד. מיטב יינות הארץ, כולם עשויים בתהליכים ייחודיים, בעלי ארומות מקוריות תארים והערכה רבה בעולם היין ובעיקר, כולם כחול לבן. לעידוד תעשייה ישראלית במיוחד בתקופה זו, לפני החגים ובכלל.

להזמנות: 5444* מכל טלפון או 1-700-500-800
ובאתר אינטרנט: www.zer4u.co.ilמודעות אחרונות בנושא: