לוח מודעות כללי פרסם מודעה חדשה

היינות שמתחפשים לברבן ורום – חברת שקד מייבאת את יינות רוברט מונדאבי – פרייבט סלקשן

מאת עומר הרפז, אורנה בן חיים תקשורת ויחסי ציבור | 19/02/2020

היינות שמתחפשים לברבן ורום
חברת שקד מייבאת את יינות רוברט מונדאבי – פרייבט סלקשן

לקראת פורים, החג שבו זו מצווה לשתות, זה הזמן לתת את הבמה לכמה יינות שאוהבים "להתחפש" לכל אורך השנה.
חברת שקד מייבאת מארה"ב את סדרת פרייבט סלקשן, של רוברט מונדאבי, שלוקחת את היינות המצויינים של היקב, ונותנת להם טוויסט מיוחד.
שרדונה וקברנה סוביניון מהסדרה התיישנו בחביות של ברבן אמריקאי, ואילו המרלו מתיישן במשך 3 חודשים בחביות רום.
השהייה בחביות מעניקה ליינות מורכבות וטעמים ייחודיים.

רוברט מונדאבי פרייבט סלקשן שרדונה חביות ברבן
אזור גידול: מונטריי, העמק המרכזי, קליפורניה
זן ענבים: 100% שרדונה
תהליך ייצור: סחיטה ישירה של אשכולות שלמים במיכלי נירוסטה ולאחריה התיישנות בת 9 חודשים בחביות ברבן אמריקאיות חדשות ומשומשות.
על היין: יין לבן עשיר בעל מרקם קרמי עגול ומלא, ניחוחות של פרי בשל, אננס בגריל, הדרים וניל וטופי. שרדונה ייחודי בעל אופי קליפורני קלאסי ומרשים.
מחיר: 89 ₪

רוברט מונדאבי פרייבט סלקשן קברנה סוביניון חביות ברבן
אזור גידול: מונטריי, העמק המרכזי, קליפורניה
זן ענבים: קברנה סוביניון בתוספת מעט פטיט סירה, מלבק ופטי ורדו
תהליך ייצור: לאחר תסיסה והתיישנות בת 10 חודשים בחביות עובר חלק מהיין להתיישנות נוספת בת 3 חודשים בחביות ברבן אמריקאיות חדשות. תהליך ייחודי זה מוסיף ליין מורכבות ועושר טעמים.
על היין: קברנה קליפורני ייחודי ומיוחד בעל אופי עשיר מאוד, מלא ומודגש. היין מפגין ניחוחות עוצמתיים ומרוכזים של פרי בשל, קרמל, שוקולד מריר, וניל וקפה קלוי. זהו יין מרשים מאוד, בעל אופי כבד עם גוף מלא ומרקם רך, עגול ועסיסי.
מחיר: 89 ₪

רוברט מונדאבי פרייבט סלקשן מרלו חביות רום
אזור גידול: מונטריי, העמק המרכזי, קליפורניה
זן ענבים: מרלו בתוספת מעט מלבק וקברנה סוביניון
תהליך ייצור: לאחר תסיסה והתיישנות עובר חלק מהיין להתיישנות נוספת בת 3 חודשים בחביות רום אמריקאיות. תהליך ייחודי זה מוסיף ליין מורכבות ועושר טעמים.
על היין: בעל גוון אדום שחור עמוק וניחוחות אקספרסיביים של קרמל, מוקה, וניל, טבק ומייפל לצד פירות יער בשלים ושזיפים. יין עשיר מאוד, כבד ועוצמתי בעל גוף מלא ואופי מרשים.
מחיר: 89 ₪

על היקב
היינן האגדי רוברט מונדאבי החל בנטיעת כרמים בחוף המרכזי של בקליפורניה הרבה לפני שהאזור הפך שם נרדף ליינות מצוינים. מונדאבי זיהה את הפוטנציאל האדיר של האזור לגידול ענבי יין ויצור יינות באיכות גבוהה ביותר. סדרת פרייבט סלקשן מייצגת את התשוקה המוקדמת של רוברט מונדאבי לחוף המרכזי ומציגה את אופי הפירותי הנפלא של היינות שעוצבו בהשפעתו הממתנת האוקיאנוס השקט.מודעות אחרונות בנושא: