תערוכת SOMMELIER 2019

Sommelier 2019, התערוכה המקצועית של ענף היין והמסעדות, תתקיים בפעם ה-16 ותהיה האירוע הפותח והמרכזי של שבוע היין. התערוכה שביססה את מעמדה כאירוע היין החשוב ביותר בישראל, תתקיים בשנת 2019 בתאריכים 28-29 בינואר.

זה קורה רק פעם בשנה. בחודש ינואר – באמצע החורף – ניתנת הזדמנות לכל אנשי המסעדות, חנויות היין, הברים, בתי המלון, המעדניות, רשתות השיווק וסיטונאי המשקאות – להתכנס במקום אחד לתערוכת היין הגדולה בישראל. זו ההזדמנות לפגוש את היקבים, את היבואנים, את המפיצים, את המנכ"לים, הייננים וגם את סוכני המכירות. זו ההזדמנות להכיר יקבים חדשים, לטעום יינות מהארץ ומהעולם מתוך מבחר של מאות מותגי יין שיוצגו בתערוכה ולהרחיב את הידע המקצועי; זו ההזדמנות לרענן, לעדכן ולעבות את תפריטי היין במסעדות ואת קטלוגי היין בחנויות לשנת 2019.

 

שעות וקהלים:

מסעדות וחנויות שלהם תרבות יין: כניסה בין השעות 11:30 – 18:00
מסעדנים, מלצרי יין, שפים, מנהלי בר, מלונאים, קניינים וסיטונאים, בעלי חנויות יין, בעלי מעדניות, קייטררים, מלצרים, ברמנים ועוד.
הרשמה מוקדמת לקהל מקצועי – יפורסם כחודש לפני התערוכה.

קהל רחב: כניסה בתשלום בין השעות 18:00 – 21:30
התשלום במזומן בקופות בכניסה לתערוכה:
150 ₪ שכוללים: כוס יין במתנה + טעימת חופשית ממגוון היינות + שובר לקניית יין בסך 50 ₪
(הכרטיס המוזל – 100 ₪ בלבד – יפורסם בתחילת ינואר בדף הפייסבוק של האתר)

 3 תגובות

משתמש אנונימי (לא מזוהה):

אין טלפוןןןןן

Arie Hochberg:

I am so happy you have a date for Sommelier 2019. Please do not forget to mention the wine importers/exporters from Israel such as Israeli Wine Direct.

Thank you

Arie Hochberg

הלל ריסקין:

אשמח להיות מוזמן לחלק המקצועי של התערוכה. אני הבעלים של הקייטרינג lemondvash וכמו כן שף הראשי של המרכז יהודי נוצריcjcuc ומוסדות אורתורה סטון.בתוקף תפקידיי אני מזמין ארגזי יין על בסיס יומיומי לשמחות וכנסים