לוח מודעות יינות חדשים פרסם מודעה חדשה

חדש! אזורית סוביניון בלאן 2023. בציר חדש לאזורית רוזה 2023

מאת ליטל אוסטרובסקי אליהו, שטרן אריאלי סער יחסי ציבור | 29/05/2024

לקראת חג השבועות, 'יקבי כרמל' יוצאים עם השקות חדשות בסדרה האזורית, עם מיתוג חדש ואלגנטי
חדש! אזורית סוביניון בלאן 2023
בציר חדש לאזורית רוזה 2023

הסדרה האזורית הינה סדרה ייחודית של יינות משובחים המייצגים את מיטב אזורי הכרמים של ישראל ומביאה לידי ביטוי את הייחודיות של אזורי גידול נבחרים בגליל ובהרי יהודה. יינות הסדרה, מופקים מזני ענבים קלאסיים אשר נבצרים בכרמים מצטיינים מאזורי היין השונים. היינות מטופלים במסירות, במקצוענות ובדייקנות על מנת להביא לידי ביטוי את האיכות והאופי המיוחדים לזני הענבים ואזורי הגידול. ייצוג הסדרה הוא ע"י בעלי חיים מקומיים האופייניים לארץ ישראל ולאזור הכרמים.

בימים אלה הסדרה האזורית מתרחבת עם סובניון בלאן בציר 2023 כחלק מהתפתחות הסדרה וכמענה למגמת הצמיחה ביינות הלבנים ופופולריות הזן סובניון בלאן, כמו כן הסדרה מתרעננת במיתוג מעודכן המשמר את המיתוג הקיים ומעניק לסדרה נראות אלגנטית ועדינה. הסדרה עברה מיתוג מחדש אשר החל עם היינות ההלבנים וכן יין רוזה, ובהמשך גם ביינות האדומים של הסדרה.

עם השקת היינות החדשים תכלול הסדרה האזורית 6 יינות: קברנה סוביניון, קברנה סוביניון שיראז, מרלו, רוזה (חדש), גוורצטרמינר, וסוביניון בלאן (חדש).

חדש! אזורית סוביניון בלאן 2023
יין לבן יבש, שהופק מענבי סוביניון בלאן מאזור הגליל. הענבים נסחטו בעדינות והתירוש תסס במכלי נירוסטה בטמפרטורה נמוכה, לשמירת האופי הארומטי של הענבים והמשיך והתיישן במכלי נירוסטה כשלושה חודשים.
יין מרענן וארומטי,בעל גוון זהוב ירקרק, המתאפיין בניחוחות של אננס וליים.
מיוצג ע"י הסנונית. ציפור שיר ממשפחת הסנוניתיים.
היין ילווה היטב דגים, גבינות קשות ורכות, טמפרטורת הגשה מומלצת: 8-10 מעלות
אלכוהול: 12%

אזורית רוזה 2023
יין רוזה יבש שהופק מענבי סירה שנבצרו באזור חבל מודיעין. לאחר השריה קצרה על הקליפות, הענבים נסחטו והתירושתסס במכלי נירוסטה בטמפרטורה נמוכה לשמירה על האופי הארומטי של הענבים, לאחר מכן התבגר במכלי נירוסטה כשלושה חודשים.
בעל גוף בינוני, ומאופיין בחומציות- מאוזנת.
מיוצג ע"י השועל המצוי, טורף ממשפחת הכלביים.
היין ילווה היטב סלט ניסואז, גבינות צאן רכות ,עוף צלוי. טמפרטורת הגשה מומלצת: 8-10 מעלות
אלכוהול: 12%

מחיר מומלץ לצרכן: 60 ₪

אודות יקבי כרמל
יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, כ- 140 שנים מבלי לפספס אף בציר אחד כל השנים. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 משפחות כורמים, ועיקר פעילותם היא מתוך היקב המרכזי וההיסטורי בזיכרון יעקב.
היקב הגדול והמוביל של המדינה, שממשיך להשתדרג ולעבור מהפך בעשורים האחרונים, מייצר כיום יינות בסדרות שונות, במגוון איכויות ורמות מחיר, הזוכים בפרסים ותעודות הוקרה בתחרויות בארץ ובעולם כולו.

קרדיט צילום: אייל קרןמודעות אחרונות בנושא: