לוח מודעות כללי פרסם מודעה חדשה

יקבי כרמל מרחיבים את תשתיות הייצור במתחם אלון תבור

מאת מוסי עידה, שטרן אריאלי סער תקשורת | 03/05/2021

יקבי כרמל מרחיבים את תשתיות הייצור במתחם אלון תבור

יקבי כרמל מתכננים להרחיב את תהליכי והיקפי הייצור באתר אלון תבור כחלק מאסטרטגיית הצמיחה של היקב, במטרה להגדיל את אספקת כלל המוצרים, באיכות הגבוהה ביותר ובהיקף הכמותי הצפוי בעשור הקרוב, תוך מתן דגש על שילוב טכנולוגיות עתידיות נדרשות.

במסגרת "תכנית אב" ארוכת טווח, החברה עתידה לרכז באלון תבור את מרבית פעילות הייצור והלוגיסטיקה של כל קבוצת יקבי כרמל, כאשר בהמשך יועברו גם חלקים מסוימים מהפעילות התפעולית של יקב זכרון יעקב לאתר אלון תבור.
עם זאת, ביקבי כרמל מדגישים כי אתר היקב ההיסטורי בזיכרון יעקב, שהינו חלק מהמורשת של היקב, ימשיך להיות הלב הפועם של יקבי כרמל ומשמעותי הן מבחינת היבטים ייצוריים ותפעוליים שיופעלו במקום והן מבחינה היסטורית עם מרכז המבקרים של יקבי כרמל.

על יקבי כרמל
יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז ועד היום, 139 שנים מבלי לפספס אף בציר אחד. יקבי כרמל מטפחים כרמים במיטב אזורי היין בישראל, עם 108 משפחות כורמים, ומפעילים ארבעה אתרים: היקב בזכרון יעקב, אלון תבור, קאיומי בגליל העליון ויקב יתיר בתל ערד.

פורטפוליו המותגים של היקב כולל את יקבי כרמל שתחתיה סדרות יין מובילות ומעוטרות בפרסים בינלאומיים, מותג יקב הבוטיק המוערך יתיר, יקב דלתא, מותגי הבירה אלכסנדר וקרומבאכר ומותגי האלכוהול של היקב הכוללים את ברנדי כרמל, קוניאק Dupuy , מותג הוודקה ניו אמסטרדם ומחייה 13.מודעות אחרונות בנושא: