לוח מודעות יינות חדשים פרסם מודעה חדשה

לרגל חג האוהבים – ט"ו באב – 'יקב סגל' משיק קברנה סוביניון, סדרת Free Run , בציר 2018

מאת מוראל דבש, רן רהב תקשורת ויחסי ציבור | 01/07/2021

לרגל חג האוהבים – ט"ו באב – 'יקב סגל' משיק קברנה סוביניון, סדרת Free Run.

החיבור המופלא בין אהבה ליין קיים מאז ומתמיד בזכות השילוב המושלם שבין הניחוח הארומטי, הצבע האדום בורדו לבין הפעולה הזוגית שבטקס השתייה.

השנה נחגוג את ט"ו באב עם יין אדום, עוצמתי ומרשים – קברנה סוביניון מסדרת Free Run שילווה בצורה נפלאה כל ארוחה או פיקניק רומנטי לאוהבים.

יינות סדרה Free Run מופקים מהחלק המשובח ביותר ביין המגיע מהמיצוי הראשוני והטהור של קליפות הענב, ללא לחץ מלאכותי של מכונות. ע"י סחיטה עדינה בלבד של הקליפות לאחר התסיסה, מתקבל היין העסיסי והעשיר ביותר ולו טאנינים רכים ומבנה קטיפתי. מקור הענבים בכרמי היקב בגליל העליון ובהרי ירושלים. לאחר התסיסה, היין המשיך להתיישן למשך 10 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.

קברנה סובניון, סדרתFree Run , בציר 2018
יין המציג ארומות עוצמתיות של פרי שחור וקאסיס, בעל צבע אדום עמוק ושוליים סגלגלים מלווה בנגיעות מתקתקות של עץ אלון התומך בעוצמות הפרי. בעל מבנה טאנינים אלגנטי, רך ונעים ובעל סיומת ארוכה ופירותית.

אודות יקב סגל
יקב סגל הוקם בשנת 1787 והינו אחד היקבים הוותיקים בישראל.
יקב ישראלי, בעל מורשת ארוכת שנים והיסטוריה, המושתת על שורשיות וחיבור לטבע ולאדמה. על ערכים אלו בנויה שיטת העבודה וייצור היין של היקב עוד מימיו הראשונים של היקב. החל מהשלב הראשוני של גידול הגפנים, שבו היקב נותן כבוד לטרואר ובעיקר לחומרי הגלם, ועד לשיטות הייצור של היין המבוססות על מינימום התערבות. שיטות עשייה אלו, הן שיטות עשייה מסורתיות וטבעיות המדגישות את טעמיו האמתיים של הענב ואת הקשת הארומטית שלו. החזון שלנו הוא לשמור על האותנטיות המקסימלית של הענב.

מחיר מומלץ לצרכן : 65 ₪
ניתן לרכוש בחנויות היין ובנקודות השיווק המתמחות ברחבי הארץ.מודעות אחרונות בנושא: