לוח מודעות יינות חדשים פרסם מודעה חדשה

הסקוטית משיקה יינות חדשים כשרים לפסח של שאטו לה ברטראנדס

מאת ענת דאוס, דניאלה רייכנבך יחסי ציבור ותקשורת | 25/03/2024

לקראת חג הפסח, החברת הסקוטית מבית ישרקו משיקה 2 יינות חדשים כשרים לפסח
של המותג שאטו לה ברטראנדס מצרפת Chateau des Bertrands

לקראת חג הפסח, הסקוטית מבית ישרקו, משיקה 2 יינות חדשים כשרים לפסח – לבן ואדום, של המותג שאטו לה ברטראנדס, Chateau des Bertrands מצרפת.

שאטו לה ברטראנדס לבן, יין יבש העשוי מזני ענבים סוביניון בלאן ומוסקדל. בציר הענבים נעשה בהבשלה אופטימלית, בבוצרות מכניות מהירות, בלילה, על מנת לשמור על איכות הפרי. לאחר המעיכה, עובר התירוש תסיסה בטמפרטורה נמוכה במכלי נירוסטה. היישון נעשה על המשקעים למשך כמה חודשים. היין פירותי מאוד, רענן, עם טעמי אשכוליות ליצ'י והדרים, פירות אקזוטיים ופרי אגס. היין נפלא לצד מנות דג בגריל או קציצות דגים מטוגנות. מתאים גם כאפרטיף.

מחיר מומלץ: 55.00 ₪, 750 מ"ל.
מומלץ להגיש מקורר היטב בטמפרטורה של 10 – 12 מעלות.

שאטו לה ברטראנדס, יין אדום יבש העשוי מזני ענבים 80% מרלו ו- 20% קברנה סוביניון. בציר הענבים נעשה בהבשלה אופטימלית, בבוצרות מכניות מהירות, עוברים האשכולות מיון על מסוע והפרי הנבחר עובר הפרדה ומעיכה. התסיסה נעשית במכלי נירוסטה מבוקרי טמפרטורה בהשריה ארוכה ואז עובר התיישנות של שנה אחת במכלים. היין פירותי עם טעמים של דומדמניות שחורות ופירות אדומים. איזון אופטימלי של פירות, מתובל בניחוחות וניל ואלון. היין נפלא לצד מנות בשר, עופות צלויים או בשר אדום בגריל. וגם לצד גבינות שונות של חצי קשות, שמנות.

מחיר מומלץ: 54.00 ₪, 750 מ"ל.
מומלץ לשתות בטמפרטורה של 16-18 מעלות.

כשרות: בהשגחת הרבנות הראשית לישראל

ניתן להשיג בסניפי טיב טעם, בחנויות מקצועיות ובמסעדות וברים נבחרים
אתר חברת ישרקו : http://www.israco.co.il/מודעות אחרונות בנושא: