לוח מודעות אירוע יין פרסם מודעה חדשה

גם בזמנים קשים, יין ישמח לב אנוש – יריד "זמן יין" חוגג עשור!

מאת עומר הרפז, אורנה בן חיים יחסי ציבור ותקשורת | 19/03/2024

גם בזמנים קשים, יין ישמח לב אנוש
יריד "זמן יין" חוגג עשור!

עמותת התיירות זמן גליל מערבי, וחמשת היקבים החברים בה חוגגים 10 שנים ליריד "זמן יין"

עם מגוון יינות בוטיק גליליים בטעימה חופשית
גבינות של מחלבת שירת רועים, מאפים של עדוש וכריכי בשר מפורק מהמעשנה של בנחלה
ומוזיקה חיה עם קלאסיקות מכל הזמנים, מהביטלס ועד שלמה ארצי

היקבים המשתתפים: יקב משק אופיר, יקב שטרן, יקב כישור, יקב ג'וליה ויקב לטם
6 באפריל, בחורשת האקליפטוסים מול הכרמים של יקב משק אופיר באלון הגליל

לפעמים פשוט צריכים לקחת קצת הפוגה. ורצוי מאוד שלהפוגה הזו תתלווה גם כוס יין גלילי משובח. קצת לפי פסח, יחד עם בוא האביב – עמותת זמן גליל מערבי מציינת עשור ליריד זמן יין.
בין נופי הפריחה שנמצאת בשיאה, 5 יקבי בוטיק גליליים יציגו את מיטב היינות שלהם, לצד גבינות זוכות פרסים של מחלבת שירת רועים מקיבוץ לוטם, פיצות, פלוטים ועוגיות של עדוש מקיבוץ בית העמק, כריכי בשר מפורק מהמעשנה של בנחלה מנהריה ועוד הפתעות.

היריד יתקיים ביקב משק אופיר ביישוב אלון הגליל, בחורשת האקליפטוס הקסומה, עם נוף לכרמים. המבקרים ביריד יקבלו כוס יין מתנה, אותה יוכלו למלא ללא הגבלה במגוון היינות שיוצגו.
היקבים המשתתפים הם: יקב משק אופיר, יקב שטרן, יקב כישור, יקב ג'וליה ויקב לטם.

בין היינות המיוחדים שיהיה ניתן ללגום ביריד:
יקב כישור, מקיבוץ כישור, יציע כישור לבן 2023 – בלנד בעל צבע זהב של סוביניון בלאן, ריזלינג וויונייה, כישור אדום 2022 – בלנד של מרלו, קברנה פרנק, קברנה סוביניון ופטיט ורדו, יין קלאסי ללוות מנות בשר עשירות. ורוזה 2023 – יין רוזה קלאסי יבש. בלנד של מרלו וקברנה פרנק. אידיאלי כאפרטיף לשישי בצהריים.
בדוכן של יקב לטם מקיבוץ לוטם תוכלו למצוא סקרצו 2021 – יין אדום שמתחפש ללבן, בסגנון נובו איטלקי וגם פואגו מיסטריוזו (אש מסתורית) – יין שיראז עוצמתי.
יקב שטרן מקיבוץ תובל יגיש קברנה פרנק 2022, יין זוכה מדליות שהתיישן 14 חודשים בחביות. סוביניון בלאן 2023 מכרם קדמת צבי ברמת הגולן, ורותם 2022, הבלנד הכי ותיק של היקב.
יקב ג'וליה ממעיליא ימזגו רוזה עשוי ענבי מרלו עם נגיעות סוביניון בלאן ו- Vioblanc 2023בלנד ארומטי ועשיר של סוביניון בלאן עם ויוניה.
אצל מארחי האירוע, משק אופיר, תמצאו רוסן, היין הלבן של היקב, עם ארומות של אפרסקים ומשמשים, מרסלן – הכלאה של גראנש וקברנה סוביניון. ופטיט סירה – יין עשיר, עוצמתי ומלא בטעם.

את היריד תלווה מוזיקה חיה של ההרכב "שירים בכיף- דליה ברקת וגילי רוזנברג", עם קלאסיקות מכל הזמנים: החיפושיות, כוורת, דייר סטרייטס, תיסלם, שלמה ארצי, קויין, אריק איינשטיין ועוד

יריד זמן יין ה-10. יום שבת | 6.4 | 11:00-15:00. בהרשמה מראש בלבד.
עלות כניסה ליריד: 80 ₪ למבוגר. 20 ₪ לילדים עד גיל 18 (ללא כוס/שתייה).

למידע נוסף והרשמה: https://www.westgalil.org.il/evt/wine-time-10/מודעות אחרונות בנושא: